شیر برقی 1 اینچ هانتردرباره ی محصول

شیربرقی هانتر (Hunter PGV Valves) برای قطع و وصل نمودن جریان آب و سایر سیالات در مسیر اتصال خطوط لوله اصلی به لوله‌های فرعی می‌توان استفاده می شود.شیر برقی هانتر توسط کنترلر (از جمله کنترلر هانتر و یا تایمرهای دیجیتال و مکانیکی) قابل کنترل شدن دارد. بر روی کلاهک در دار شیر های برقی هانتر یک پیچ تعبیه شده است که به وسیله آن می‌توان جریان را به صورت دستی قطع نمود و کارهایی مانند امور مربوط به تعمیرات و نگهداری شیر برقی را روی خط و بدون بروز زحمتی انجام داد. شیر برقی هانتر از جنس پلی اتیلن بوده و در سایزهای مختلف عرضه می شوند. این شیرهای برقی توسط دو رشته سیم فاز و نول به دستگاه کنترلر هانتر وصل می شوند.

hunter-valves

نحوه کارکرد این شیرها بدین صورت است که از بالای شیر برقی دو سیم که یکی از آن ها فاز و دیگری که نول می باشد، خارج شده است. سیم فاز شیر برقی را به قسمت فرماندهی کنترلر مرکزی وصل می کنیم و سیم نول را نیز به بخشی از کنترلر که همه سیم های نول می بایست قرار بگیرد، وصل می کنیم. اساس کارکرد شیرهای برقی برقراری یک جریان مغناطیسی قوی می باشد که باعث بسته و باز شدن مسیر حرکت آب در لوله می شود. شیرهای برقی هانتر  بیش تر در سایزهای 1 و 2 اینچ مورد استفاده قرار می گیرد.

در قسمت بالایی شیر برقی یک پیچ مشکی رنگ قرار دارد که اصطلاحا به آن بوبین می گویند. وظیفه بوبین قطع و وصل کردن سیستم شیر برقی می باشد.

hunter-valves

فشار کارکرد 4/1 تا 3/10 بار

قابلیت تحمل دما تا 66 درجه سانتیگراد

ساخته شده از پلیمر سخت و مقاوم و قابلیت تحمل فشار تا 5/10 بار

دارای انواع مدل های قابل استفاده به صورت ورودی و خروجی در یک راستا یا به صورت زاویه دار

قابلیت باز کردن به صورت دستی

قابلیت عبور جریان آب از 04/0 تا 2/27 مترمکعب بر ساعت

موجود با سلونوئید 24 ولت AC و شدت جریان 370 میلی آمپر

 

همچنین شما می توانید برای کسب اطلاعات بیشتر به مقاله شیر برقی هانتر مراجعه فرمائید.
شما برای خرید این محصول می توانید با کارشناس ما به شماره 09126591970 تماس حاصل فرمایید.

آلبوم تصاویر

در مورد این موضوع نیاز به راهنمایی یا مشاوره خرید دارید؟

می توانید با شماره های 09126591970 و 77618957 تماس حاصل نمائید.