تایمرهای آبیاری دو خروجی آمیکو رین ایتالیادرباره ی محصول

این تایمرها نیاز به برق شهری ندارند و با باتری های قلمی آلکالاین قابل استفاده می باشند. تایمرهای رین دارای دو نوع تک خروجی و دو خروجی بوده که این امکان را برای کاربر مهیا می سازد که بتواند دو برنامه جداگانه برای آبیاری فضای سبز خود بدهد. همچنین این تایمرها دارای خروجی و ورودی۳/۴ اینچ بوده و از یک تا ۲۴۰ دقیقه در یک دور آبیاری را می توان برای آن تنظیم کرد. لازم به ذکر است که دور آبیاری که برای این نوع تایمر می توان در نظر گرفت از شش ساعت تا پانزده روز یکبار قابل تغییر است.
شاید برای شما جای سوال پیش بیاید که انتخاب تک خروجی و دو خروجی براساس چه معیارهایی صورت می گیرد. دو عامل در انتخاب نوع تک خروجی یا دوخروجی هر توع تایمری اعم از مکانیکی و دیجیتال مهم می باشد. یک : نوع و هندسه محیط( اگر مساحت و یا تعداد گیاهان ما کم باشد ولیکن دارای زون بندی های مختلف باشد و در گیاهان در نواحی مختلف به دور از یک شیر قرار گرفته باشند، به ناچار مجبور به استفاده از دو تایمر تک خروجی می باشیم. دو: در صورت بالابودن تعداد گیاهان و دبی موردنیاز آنها حتی درصورت مجتمع بودن گیاهان می بایست از تایمرهای دوکاناله به منظور آبیاری استفاده کرد چراکه اصطلاحا یک خط آبیاری پاسخگوی این حجم نیاز آبی را ندارد. .

این دستگاه شامل مزایای فراوانی نسبت به موارد مشابه خود می باشد که می توان به
1/استفاده از توری برای جلوگیری از ورود رسوبات
2/وجود آلارم میزان مصرف باتری به منظور آگاهی کاربر در استفاده از باتری تایمر
3/ وجود یک نمایشگر بزرگ و مشتری پسند
4/ عدم نیاز به برق شهری
5/قابلیت برنامه دهی گسترده تر نسبت به برنامه های مشابه
به طور کلی بر روی صفحه نمایشگر چهار پارامتر اصلی قرار دارد که اصول برنامه دهی براساس آن صورت می پذیرد.
بخش اول:time/ در این بخش می بایست زمان کنونی آبیاری را تعیین کنیم
بخش دوم: start/ در این بخش می بایست زمان شروع آبیاری مشخص شود که با دکمه های مثبت و منفی می توان آن را تنظیم نمود
بخش سوم:long/ در این بخش می بایست مدت زمان آبیاری را تنظیم نمود. این بدان معنی می باشد که اگر کاربر به طور مثال قصد آبیاری از زمان 8 صبح تا 8:15 صبح را داشته باشد، می بایست عدد 15 را در این قسمت وارد نماید.
بخش چهارم: often/ در این بخش می بایست تعیین کنیم که می خواهیم هر چندوقت یکبار آبیاری صورت بگیرد. که در علم مهندسی آب اصطلاحا به آن دور آبیاری می گویند.
به غیر از این کلیدها، دکمه های دیگری نیز وجود دارد. دکمه manual / auto به منظور دستی و یا اتوماتیک کردن آبیاری می باشد. دکمه های مثبت و منفی پایین نیز به منظور تنظیم کردن تاریخ و ساعت به کار می رود.

شما برای خرید این محصول می توانید با کارشناس ما به شماره 09126591970 تماس حاصل فرمایید

آلبوم تصاویر

در مورد این موضوع نیاز به راهنمایی یا مشاوره خرید دارید؟

می توانید با شماره های 09126591970 و 77618957 تماس حاصل نمائید.